بیمه سامان نمایندگی امیری


شرکت بیمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه 200 میلیارد ریالی منقسم به 200 میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت بیمه سامان را تشکیل می‌دهند.

بیمه سامان نمایندگی امیری کد 4690

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.
در همین راستا نمایندگی امیری به کد شعبه 4690 نیز در این مسیر قدم گذاشت و هم سو با اهداف بیمه سامان و برای ایجاد رفاه و آرامش مردم عزیز کشورمان شروع به حرکت کرد. همواره تمام تلاش ما بر این است بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه کنیم چون شما لایق بهترین ها هستین.

اهداف و چشم انداز بیمه سامان

ارزشهای محوری بیمه سامان :

مشتری مداری

خلاقیت و نوآوری

امین اعتماد و آرامش

تعالی فردی و سازمانی

پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی

کار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان

یک عمر مطمئن

بیمه سامان نمایندگی امیری کد 4690